Kilka sposobów na legginsy

Legginsy mogą być świetną, ale również niebezpieczną propozycją

Wahasz się, czy założyć tego dnia legginsy? Słusznie; z pewnością widziałaś już często mało korzystne zdjęcia pań w legginsach, mogłaś też sama spotkać na ulicy takie kiepskie stylizacje. Jeśli chcesz korzystać z wszystkich zalet legginsów, musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim zwracaj uwagę na krycie: półprzezroczyste legginsy to propozycja wyłącznie do spódnic, sukienek lub szortów. Sprawdź również rozmiar – zbyt małe legginsy powodują powstawanie nieatrakcyjnych wałeczków, dlatego dopasuj je do swojej sylwetki.

Legginsy i sukienka to wygoda na co dzień

Najprostszą stylizacją są legginsy połączone z sukienką: zazwyczaj panie sięgają po czarne legginsy i zestawiają je z wzorzystymi sukienkami. To bezpieczne i sprawdzone połączenie, którego możesz być pewna zawsze wtedy, gdy chcesz wyglądać świetnie. Możesz także pobawić się trochę i wybrać gładką i spokojną sukienkę, a do niej założyć kolorowe i wzorzyste legginsy.

Tunika i legginsy? Pamiętaj o kryciu

Jeśli chcesz nosić legginsy razem z tunikami, możesz doskonale podkreślić swoją figurę i zamaskować jej niedoskonałości. Pamiętaj jednak, że krótkie tuniki mają swoje wymagania: jeśli przez materiał Twoich legginsów prześwituje bielizna, stanowczo wybierz coś innego. Legginsy są świetną alternatywą dla spodni w przypadku tunik. Sięgając po czarne i mocno kryjące możesz stworzyć również imprezowy wizerunek.

Legginsy zamiast spodni to najodważniejsza opcja

Zakładając legginsy do krótkiej koszulki musisz mieć świadomość, że część osób skrytykuje takie połączenie. Jeśli jednak jesteś posiadaczką pięknej figury i wybierzesz kryjące legginsy o ciekawym wzorze, możesz spokojnie nosić je na mniej formalne spotkania. Zakupy z przyjaciółkami czy spacer po parku wcale nie wymagają, byś sięgała po sztywny dress code. Szczególnie latem masz możliwość zabawy wzorami i kolorami. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/leggings/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *